Citroen C5 Aircross 2018 Citroen C5 Aircross 2018

Citroen C5 Aircross 2018

от $27.700
Где купить?

Обсуждение Citroen C5 Aircross

Обсуждение
Вход | Регистрация

Показать еще 5 комментариев из 17
mister sambor  

В мене від цього кросовера стільки позитивних емоцій, що навіть не задумуюсь за ліквідність. Свою Хюндай Сонату 2008 року до цього часу також експлуатую і люблю. І що мені до її ліквідності? при нагоді в добрі руки віддам. А Сітроен С5 Ейркросс це як витвір мистецтва. Для якого поняття ліквідності - це не для цінителів мистецтва, а для торговців. Це з часу совкових формул, коли водій 2 рази радіє: коли купує і коли продає. Я радію, коли користуюся.

+3ОТВЕТИТЬ  
Alexey71  

mister sambor, з приводу ліквідності - все єрунда. Я продав свою Фіат Лінею в 2020 за 7 шт., а купив у 2012 за 16 шт. Тойота Корола у 2012 р. коштувала більше 20 шт. залежно від комлектації. Зараз вона продається за 9 шт. хоч вважається дуже ліквідною. Не сильно велика різниця, так? А ще, ліквідна тачка - це постійно переживай, щоб не вкрали. Я свого Фіата міг і не запирати на ніч.

+3ОТВЕТИТЬ  
Юрий Гладкий  

Хочу помочь тем, у кого не получилось подключить Андроид Авто. Программу можно скачать только в гугле: https://android-auto.ru.uptodown.com/Android. Очень важный момент-установку приложения, производить только тогда, когда телефон подключен к авто через кабель. Если установить заранее, Андроид Авто работать не будет.

ОТВЕТИТЬ  
Andriy Yaniv  

Юрий Гладкий, цікаво а я встановив андроід авто "заранее" і все гут, працює, головне щоб вільної пам'яті було >= 1 Гб

ОТВЕТИТЬ  
Andriy Yaniv  

Залиште старі стереотипи щодо французьких авто. Якщо авто Вам зайшло по дизайну, то беріть 2л дизель не пожалкуєте

+3ОТВЕТИТЬ  
ZimD  

Andriy Yaniv, поясните, пожалуйста, почему именно 2 л дизельный мотор рекомендуете? Неужели что-то не так с 1,5 л дизелем у данной машины?

+1ОТВЕТИТЬ  
art.beccker  

ZimD, Двух литровый дизель ЕВРО - 5, на 1, 5 дизель нужна мочевина там уже ЕВРО-6 Решать конечно вам оба дизеля вполне надёжны,

+1ОТВЕТИТЬ  
ZimD  

Поясните, пожалуйста, почему именно 2 л дизельный мотор рекомендуете? Неужели что-то не так с 1,5 л дизелем у данной машины?

ОТВЕТИТЬ  
Garrison  

ZimD, Жертвуя литром расхода, вы получаете более мощный, с проверенной надежностью двигатель...без аллюминия, мочевины. К тому ж, думаю, более ликвидный на вторичке по сравнению с полторашкой как для такой машины.

ОТВЕТИТЬ  
Игорь Булеков  

редактору просьба исправить ширину без зеркал. это ж не рейнж ровер. у с5 Aircross ширина 1840мм

ОТВЕТИТЬ  
Вход | Регистрация